Ferrari CEO’su şirketin Web3’e odaklanacağını söyledi

Son devirde NFT, Blockchain ve Web3 üzere kavramlar, artan popülarite ile birlikte şirketlerin odak noktası olmuş durumda. Bilhassa yeni kuşak şirketleri bu alana ağır ilgi gösterirken, Adidas ve Apple üzere esaslı şirketler de bu alanda çalışmalarını hızlandırıyor. Son olarak İtalyan lüks spor araba üreticisi Ferrari CEO’su Benedetto Vigna bu kavramlar hakkında bir açıklamada bulundu. 

Ferrari CEO’su: Web3’ün Ön Saflarında Yer Almak İstiyoruz

İtalyan lüks spor araba üreticisi Ferrari’nin CEO’su Benedetto Vigna, şirketin son çeyrek raporunun açıklandığı sırada gelecek planlarından da bahsetti. Vigna ilerleyen devirlerde şirketin Web3 alanına odaklanacağını belirtti:

“Dijital teknolojilerin ve Web 3.0’ın ön saflarında yer almak için Galler’deki Amazon Web Services üzere önde gelen teknolojik ortaklarla ilgimizi güçlendiriyoruz.”

MetaMask cüzdanlar tehlikede

2 sa. evvel eklendi

Vigna ayrıyeten Web3 alanının markanın gelişimine yardımcı olabileceğini ve kendi alanındaki önder şirket pozisyonunu güçlendirebileceğini şu biçimde vurguladı:

“Söylediğimiz üzere, bu alana bakmamızın ve yeni teknolojilerin markamıza nasıl yardımcı olabileceğini görmemizin kıymetli olduğunu düşünüyorum. Elbette dijital teknolojiler, Blockchain, Web3 teknolojileri ve NFT bizim için değişik olabilecek bir alan. Bu yüzden biraz ilgiyi hak ediyor.”

Hatırlatmak gerekirse Benedetto Vigna geçtiğimiz günlerde şirketin sanal gerçeklik, oyun ve dijital hizmetlere odaklanan bir departman kurduğunu da açıklamış ve bölüme olan ilgisini belirtmişti.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Ferrari Web3’e odaklanacak

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.