Final Fantasy 16 tamamlanmak üzere: Fragman çok yakında

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Square Enix’in yaptığı tanınan oyun serisi Final Fantasy‘nin yeni oyunu Final Fantasy XVI, geçtiğimiz yıllarda duyurulmuştu. Ne yazık ki duyurulmasından bu yana oyun ile ilgili pek bir güncelleme almadık. Fakat son açıklamalara nazaran oyunun geliştirme sürecinde bitmek üzere.

Final Fantasy 16 Fragmanı Yakında

Geçtiğimiz saatlerde Final Fantasy XVI imalcisi Naoki Yoshida oyunla ilgili iki hoş haber verdi. Söylediğine nazaran oyunun üretim evresi tamamlanmak üzere. Oyunun çıkış tarihi şimdi açıklanmadı lakin son bilgiyi göz önünde bulundurursak 2023 yılının sonunda yahut 2024’ün başında çıkacağını iddia edebiliriz.

Summer Game Fest 2022’nin tarihi açıklandı

1 gün evvel eklendi

Ayrıca Final Fantasy XVI imalcisi Naoki Yoshida, fragmanın da hazır olduğunu ve çok yakında paylaşılacağını aktardı. Haziran ayının başında gerçekleşecek etkinliklerde büyük bir ihtimalle oyundan yeni bir fragman ve tahminen de bir oynanış görüntüsü görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Final Fantasy 16 tamamlanmak üzere

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.