Fitbit Ionic ısınma meseleleri nedeniyle geri çağırılıyor

Fitbit markasının akıllı saat kategorisine birinci adımı olan Ionic modeli ısınma problemleriyle karşı karşıya. Kullanıcıya ziyan verecek düzeyde sıcaklıklara ulaşan akıllı saatin toplatılmasına karar verildi.

Fitbit Ionic hayal kırıklığı oldu

Google tarafından satın alınan Fitbit markasının birinci akıllı saati olan Ionic’de ısınma sıkıntıları ortaya çıktı. Sorunun kullanıcıya ziyan verecek derecede olduğu söz edilirken firma eserleri toplamaya karar verdi. Daha evvel de Sense akıllı saatleri sensör sorunu nedeniyle toplatılmıştı.

Fitbit Charge 5 Türkiye fiyatı

4 ay evvel eklendi

Ülkemizde de epey yüksek bir fiyattan satılan Fitbit Ionic akıllı saatini geri iade edenlere 299$ ödeme yapılacak. Ayrıyeten yeni bir Fitbit akıllı saati almak isteyenler için de yüzde 40 indirim tanımlanacak.

Geri çağırma programı FB503CPBU, FB503GYBK, FB503WTGY ve FB503WTNV seri numaralı saat modelleri için geçerli. Başka modellerde rastgele bir ıstırap oluşmadığı belirtiliyor. help.fitbit.com/ionic adresinden geri ödeme ile ilgili bilgi alınabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Fitbit Ionic geri toplatılıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.