Fortnite para kazandıracak

Uygulama mağazaları ile arbedeli olsa da Fortnite hala en çok kazandıran oyunların başında geliyor. Şimdi oyun içerisinde net bir gelir elde etme formülü yok lakin Epic Games yakın vakitte düzenleme tarafında kimi dokunuşlar yapmayı planlıyor.

Fortnite para kazandıracak

Fortnite olağanda Epic Games tarafından hazırlanan haritalarda uğraş edilen bir oyundu fakat sonrasında Yaratıcılık modu ile oyuncular kendi fikirlerine nazaran kendi adalarını tasarlamaya başlamıştı. Fortnite oyununda harcanan müddetin yarısı bu adalarda geçiyor.

Bitcoin fiyatı düştükçe ekran kartları bollaşıyor

4 gün evvel eklendi

İnsanların büyük vakit ayırması firmayı da harekete geçirdi. Tim Sweeney tarafından yapılan açıklamaya nazaran yakın vakitte Unreal Editor düzenleme araçları Fortnite oyunu için yayınlanacak. Unreal Engine moturunun tüm yeteneklerini kullanacak olan düzenleme araçları para da kazandıracak.

Roblox oyununa benzetebileceğimiz bu stratejide oyuncular enteresan haritalar ve platformlar geliştirerek oburlarının ilgisini çekmeye çalışacak. Böylelikle bu modların satışından belli bir gelir elde edilebilecek. Yani bir kazan-kazan durumu ortaya çıkacak.

Fortnite topluluğunda yeni mod sisteminin nasıl bir reaksiyon uyandıracağı merak konusu. Bununla birlikte oyuncuların gelir elde etmeye başlaması Fortnite oyununa olan ilgiyi de arttıracaktır. Unreal Editor aracının yıl bitmeden kullanıma sunulması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Fortnite Unreal Editor geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.