Galaxy M53 5G benchmark testlerinde ortaya çıktı

Samsung’un değerli satış muvaffakiyetleri yakalayan Galaxy A, Galaxy M ve Galaxy F serilerine yeni model eklemeleri devam ediyor. Neredeyse her hafta yeni bir model ile ilgili resmi açıklama ya da sızıntı duyuyoruz. Bu kere Galaxy M53 5G internete sızdı.

Galaxy M53 5G neler sunacak?

Geekbench testleri üzerinde ortaya çıkan bilgiler Galaxy M53 5G akıllı telefon modelinin iki adet Cortex-A78 ve 6 adet Cortex-A55 çekirdeği barındıran Dimensity 900 5G yonga setini taşıdığı anlaşılıyor. Samsung’un biraz daha maliyete odaklı Dimensity yonga setlerine ilgi gösterdiğini görüyoruz.

Galaxy A73 özellikleri ortaya çıktı

2 gün evvel eklendi

Samsung’un en az iki kuşak boyunca telefonlarda muhakkak özellikleri değiştirmediğini düşünürsek 6.7 inçlik Harika AMOLED ekran, 120Hz tazeleme suratı, 64MP ana sensör, 5000mAh kapasiteli batarya muhemelen tıpkı kalacak.

6GB/8GB RAM bellek ve 128GB depolama seçenekleri ile gelecek olan Galaxy M53 5G akıllı telefon modeli için Hindistan’da 392$ civarında bir başlangıç fiyatı beklentisi var. Satışların ise yaz aylarına hakikat olacağı kestirim ediliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy M53 5G özellikleri belirli oluyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.