Galaxy S22 FE bu yıl gelmeyebilir

Samsung’un birinci iki kuşağı beklentileri karşılayacak derecede satışlar yapan Galaxy S FE akıllı telefon serisi için üçüncü jenerasyon merakla bekleniyor. Bununla birlikte Galaxy S22 FE modeli bu yıl gelmeyebilir. 

Galaxy S22 FE ne vakit gelecek?

Kimi kaynaklar Galaxy S22 FE akıllı telefon modelinin bu yıl gelmeyeceğini tez ediyor. Şimdi aygıt için bir yazılım çerçevesinin ortada olmayışı ve uygulama odaklı çalışmaların başlamamış olması buna kanıt olarak gösteriliyor. 

Galaxy S22 FE özellikleri sızdırıldı

1 ay evvel eklendi

Galaxy S21 FE akıllı telefon modeli de geçen yıl bir periyot iptal edilme basamağına kadar gelmiş lakin Samsung son anda satışa sunma kararı almıştı. Bu yüzden Galaxy S21 FE modelinin çıkışı bu yılın başlarına kadar sarkmıştı. 

Galaxy S22 FE de muhtemelen misal bir mukadderatı yaşayabilir. Samsung taşınabilir kısım içerisinde Fan Edition serisi için bir kıymetlendirme yapılıyor olması çok muhtemel. Bu durumda gelecek yılın başlarında bir tanıtım görebiliriz. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy S22 FE çıkacak mı?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.