Galaxy S22 metaverse cihanında tanıtılacak

Metaverse konseptine olan ilgisini her fırsatta lisana getiren Samsung kıymetli bir aktifliğe daha imza atacak. Galaxy S22 ve beklenen Galaxy Tab S8 serisi tanıtımı metaverse dünyasında da yapılacak.  

Samsung ve metaverse ilgisi 

Galaxy Unpacked 2022 ismiyle yarın yapılacak olan aktiflik teknoloji dünyası tarafından merakla bekleniyor. Firma Decentraland ile iş birliği yaparak aktifliği sanal dünyaya da yansıtacak.  

Galaxy S22 Ultra özellikleri muhakkak oldu

1 gün evvel eklendi

 

Samsung’un New York’ta bulunan amiral gemisi satış mağazası, 837X olarak sanal dünyada yine canlandırıldı. Meraklıları sanal dünyada mağazaya giderek burada tanıtımı izleyebilecekler. 

Samsung sanal dünyaya yatırım yapan birinci firmalardan ve Gear VR akıllı telefon aksesuarı ile insanların sanal dünyayı deneyimlemesine imkân tanımıştı. Tam da Gear VR üretimini durdurduğu bir devirde metaverse çılgınlığı patlak verdi. Walmart, Microsoft, Nike üzere pek çok firma metaverse dünyasında yerini aldı. Haliyle Samsung da mevcut deneyimini bu yeni alana aktarmaya başladı.  

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy S22 tanıtımında sürpriz

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.