Galaxy S22 serisi S8’i tahttan indirdi: Ön sipariş sayıları 1 milyonu geride bıraktı

Samsung’un Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde tanıtılan yeni amiral gemisi Galaxy S22 serisi, büyük bir talep ile karşılaştı. Lansmandan kısa bir sonra ön siparişleri askıya alınan yeni telefonlar, şaşırtan sayılara ulaştı.

Ön sipariş sayısı 1 milyonu geçti

Bildirilenlere nazaran sadece Güney Kore’de birinci gün 300.000 ön sipariş sayılarına ulaşan S22 serisi, bir evvelki Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modellerinin rekorunu geride bırakarak en çok talep gören Galaxy telefon serisi olmayı başardı. Ortadan geçen bir haftadan sonra toplam 1.02 milyon ön sipariş sayılarına ulaşan seri, 29 mart 2017 tarihinde tanıtılan ve 1.004,000 ön sipariş sayısına ulaşan Galaxy S8 serisini de geride bıraktı.

Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

2 hf. evvel eklendi

Tüm serinin yanı sıra Galaxy Note serisi hayranları tarafından ilgi gören S22 Ultra modelinin siparişlerin yüzde 60’ını oluşturduğu bildiriliyor. Bununla birlikte ABD ve farklı bölgelerde büyük bir muvaffakiyet elde eden telefon serisi hakkında Samsung yöneticisi Bryan Choi, “Bu aygıtların şimdiye kadarki en tanınan aygıtlarımız ortasında yer almasından ötürü heyecan duyuyoruz” kelamlarını lisana getirdi.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy S22 serisi şaşırtan ön sipariş sayılarına ulaştı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.