Galaxy S22 Ultra kullanıcıları ekran yanılgısından şikâyetçi

Ülkemizde de kısa mühlet içerisinde raflara çıkması beklenen Samsung’un en güçlü akıllı telefonu pozisyonundaki Galaxy S22 Ultra belli ülkelerde satışa başladı. Birinci kullanıcılar ise ekran yanılgısından şikâyetçi.

Galaxy S22 Ultra ekran problemleri

Akıllı telefonların genelde birinci piyasaya çıkışlarında ekran yahut kamera tarafında kimi sorunlar yaşanabiliyor. Galaxy S22 Ultra amiral gemisinde de ekran yanılgısının oluştuğu birinci kullanıcılar tarafından rapor ediliyor.

1200$’lık Samsung Galaxy S22 Ultra kutusundan çıkıyor!

1 hf. evvel eklendi

Reddit ve Samsung forumlarında yer alan şikâyetlere nazaran Galaxy S22 Ultra modelinin ekranında çizgiler ortaya çıkıyor ve rastgele vakitlerde parlamaya başlıyor. Kimi kullanıcılar ise YouTube uygulaması açıkken ekranı kapatıp daha sonra parmak izi ile açtıklarında birtakım kalıntılar oluştuğunu belirtiyor.

Sorunun ekran şoförü yahut orta yüzden kaynaklandığı düşünülürken şimdi net bir açıklama yok. Samsung forum yöneticileri firmanın sorundan haberdar olduğunu ve incelemelerin başladığını belirtiyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy S22 Ultra ekran meseleleri yaşıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.