Galaxy Tab S8 serisine ilgi büyük

Samsung’un yüksek beklenti nedeniyle Galaxy S22 aniral gemisi serisinin üretim kapasitesini arttırdığı haberlerinin akabinde Galaxy Tab S8 tablet serisinde de benzeri şeyler yaşanıyor.

Galaxy Tab S8 serisine yüksek ilgi

Samsung’un en güçlü tableti pozisyonundaki Galaxy Tab S8 serisi bilhassa ABD’de büyük ilgi görüyor. Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerinin Samsung web sitesindeki ön siparişleri iptal edildi çünkü Samsung’un elinde kâfi stok bulunmuyor. Firma kıtada bu kadar talep beklemiyordu. Yalnızca Galaxy Tab S8+ ön satışta bulunuyor lakin onun da kısa mühlet sonra kaldırılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

3 gün evvel eklendi

Samsung’un önümüzdeki günlerde stokları düzenlemesi ile birlikte ön siparişlerin yine başlayabileceği belirtiliyor. Öbür taraftan Best Buy üzere alternatif zincirlerde hala ön satışların devam ettiği not düşülmüş fakat stok durumu muhakkak değil. Yeniden ABD dışındaki ülkelerde şimdi bir stok külfetinin olmadığı da lisana getiriliyor.

Tablet pazarında Apple karşısında önemli bir rakip olmaması Samsung’un elini güçlendiriyor. Huawei’nin zayıflaması ve başka Çinli üreticilerden ABD’de atılım gelmemesi en kıymetli sebepler. Geçen yıl Samsung rekor tablet satışı yapmıştı. Bakalım bu yıl rekorunu tazeleyebilecek mi?

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Galaxy Tab S8 serisi yok satıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.