Galaxy Tab S8 Ultra’nın dayanıklılık testi görüntüsü paylaşıldı: Sonuçlar şaşırtan


Samsung’un şimdiye kadarki en büyük tableti Galaxy Tab S8 Ultra, ünlü Youtuber JerryRigEverything tarafından dayanıklılık testine sokuldu.

Paylaşılan görüntüde yer alan çizilme testinde metal çerçeveler ile korunan Galaxy Tab S8 Ultra’nın, Mohs sertlik ölçeğine göre altıncı düzeyde çizilmeye başladığı ve yedinci düzeyde ise önemli çizikler oluştuğu görülüyor. Bununla birlikte aygıtta bulunan ekran altı parmak izi okuyucusu, çiziklerden rastgele bir formda etkilenmiyor ve başarılı bir biçimde çalışmaya devam ediyor. 

Samsung Galaxy S22 Ultra’nın sağlamlık testi paylaşıldı

1 ay evvel eklendi

Bükülme testinde ise biraz esnediği görülen fakat ince ve büyük boyutuna kıyasla sertliğini müdafaayı başaran tableti çakmak yardımı ile yanma testine sokan JerryRigEverything, aygıt ekranına 25 saniye ateş tutulduğunda kalıcı hasar oluştuğunu söylüyor. Yalnızca 5,5 mm kalınlığa ve 14,6 inç boyutlarında devasa bir Harika AMOLED ekrana sahip olan Galaxy Tab S8 Ultra’nın, şaşırtan sonuçlara imza attığını söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Samsung Galaxy Tab S8 Ultra dayanıklılık testine sokuldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.