Galaxy Watch 5 Pro, titanyum gövde ve safir cam ile geliyor

Galaxy Watch 4 serisi ile Tizen işletim sistemini bırakarak Wear OS’a geçen Samsung, Galaxy Watch 5 ile Wear OS çıtasını biraz daha yükseğe çekecek. Birinci defa Pro modelini tanıtacak olan Samsung, bu model ile üst seviyesi hedefleyecek.

Titanyum gövdeye ve safir cama sahip olacak

Taşınabilir dünyada yakın kaynakları ve hakikat çıkan argümanları ile bilinen Ice Universe, Galaxy Watch Pro 5’in titanyum gövde ve safir cam ile geleceğini belirtti. Titanyum hem destekli hem de premium bir materyal olduğundan üst düzey için uygun bir gereç olmuş. Uzun vakittir Wear OS pazarında da safir cam görülmediğinden, Galaxy Watch 5 Pro’nun pazarda önemli bir üst düzey algısı oluşturması bekleniyor.

Ayrıyeten Ice Universe, Galaxy Watch 5 Pro’nun ince bir gövdeye sahip olmayacağını da belirtmiş. Bu noktalar düşünüldüğünde Galaxy Watch 5 Pro, büyük ihtimalle önemli manada yüksek fiyat ile çıkış yapacaktır. Galaxy Watch 4’ün başlangıç fiyatı 299 dolardı, Watch 5 Pro’nun ise 349-399 dolardan başlaması olası gözüküyor. Bakalım Samsung, Wear OS pazarında premium bir akıllı saat ile nasıl bir muvaffakiyet kazanacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Galaxy Watch 5 Pro, titanyum gövdeye sahip olacak

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.