Galaxy Z Flip ve Fold 4’ün üretimi yakında başlıyor

Katlanabilir Galaxy Z Flip ve Fold serisiyle âlâ bir satış başarısı yakalayan Samsung, yakında serinin yeni telefonlarını kullanıcılar ile buluşturacak. The Elec tarafından paylaşılanlara nazaran, şirket 2022’nin ikinci yarısında satışa sunulması beklenen telefonların kesim üretimine başladı.

Panel üretimi arttırılacak

Yıl sonuna kadar Flip ve Fold serisi telefonlar için 10 milyondan fazla katlanabilir panel üretmeyi planlayan Samsung, birebir vakitte Vietnam fabrikasındaki üretim sınırını da 7’den 10’a yükseltecek. Bununla birlikte panel üretimini 1.4 ila 1.5 milyondan 2 milyona kadar arttırmayı planlayan şirketin, bu panellerin yüzde 70’ini Flip 4 serisi, yüzde 30’unu ise Fold 4 serisi için ayırması bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4’ün kamera özellikleri ortaya çıktı

2 gün evvel eklendi

Bu yılın sonuna kadar 10 milyon katlanabilir telefon sevkiyatı gerçekleştirme hedefleyen Güney Kore merkezli teknoloji devi, belirlenen amaca ulaştığı takdirde katlanabilir telefonların global akıllı telefon pazarındaki oranını yüzde 1’e yükseltecek.  Ayrıca mevcut katlanabilir modellerde kar marjını yüzde 20 düzeyinde tutan şirket, uygun fiyat avantajını korumak ismine kar marjını yüzde 15’e kadar düşürebilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Fold 4’ün üretimine başlıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.