Game of Thrones’un öncesini anlatan House of the Dragon dizisinin çekimleri bitti

Son devrin en tanınan markalarından birisi olan Game of Thrones’un geçmiş yıllarını anlatacak olan House of The Dragon isimli diziden hoş haber geldi.

Çekimler Bitti

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran House of The Dragon isimli dizinin çekimleri bitti. Ne yazık ki dizinin yayın tarihi bilinmiyor lakin yıl sonu olması bekleniyor. Yıl sonunda emsal şekilde diyebileceğimiz bir büyük dizi daha geliyor: Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri. Şu an için iki dizinin de çok yakın tarihlerde yayına girme mümkünlüğü bir oldukça yüksek.

Yüzüklerin Efendisi cihanında geçen yeni sinema duyuruldu

2 gün evvel eklendi

House of the Dragon, Targaryen hanedanlığını mevzu alacak. Game of Thrones’dan 300 yıl öncesinde geçecek ve 10 kısımdan oluşacak. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde direktörlük yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek. Dizinin senaristi ise Ryan J. Condal olacak.

Dizinin müziklerini başarılı besteci Ramin Djawadi üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes bulunuyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • House of the Dragon dizisinin çekimleri bitti

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.