Garmin dalış sporları için bir akıllı saat duyurdu

Geçtiğimiz haftalarda güneş panelleri ile sınırsız akıllı saat kullanım imkânı sunan Garmin bu defa dalış sporlarına yönelik olarak yeni bir akıllı saat duyurdu. Garmin Descent G1 yine güneş gücü ile şarj oluyor.

Garmin Descent G1 özellikleri ve fiyatı

Garmin batarya verimliliği açısından artık akıllı saatlerinde monokrom ekranı varsayılan hale getirmiş üzere. Garmin Descent G1 modelinde de monokrom ekran ve güneş gücü paneli ile epeyce uzun kullanım mühletleri elde ediliyor.

Garmin Instinct 2 şarjı hiç bitmiyor

2 hf. evvel eklendi

Akıllı saat; sıcaklık, derinlik, dalış mühleti, üste çıkış müddeti, dekompresyon, tüp limiti, inançlı stop üzere pek çok bilgiyi takip ederek kullanıcına ikaz verebiliyor. Dahili bellek 200 dalışa kadar bilgileri hafızasında tutuyor. Fiber dayanaklı polimer kasa 100 metreye kadar dalışlara uygun.

Bunlar haricinde GPS, hassas nabız ölçer, uyku takibi, beden gücü takibi, standart fitness ölçümü üzere özellikler de mevcut. 25 güne kadar kullanılabilen saat dalışlarda 25 saat, GPS modunda ise 26 saat kullanılabiliyor. 650$ üzere epey yüksek bir sayı isteyen Garmin Descent G1, güneş gücünde vazgeçerseniz 550$ oluyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Garmin Descent G1 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.