Geleceğe Dönüş sinemasının ikonik aracı DeLorean DMC-12, elektrikli araç olarak geri dönüyor

Geleceğe Dönüş sinemasında vakit makinesi olarak kullanılan DeLorean DMC-12 yeni haliyle karşımıza çıkabilir. DeLorean Motor Company (DMC) tarafından Twitter’da paylaşılan bir tanıtım görüntüsüne bakıldığında şirket, bir elektrikli araba üzerinde çalışıyor.

Elektrikli DeLorean geliyor

DMC, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Şirket, Twitter’dan paylaştığı 15 saniyelik kısa bir görüntüde bir aracın silüetine yer verdi. Burada dikkat çeken ayrıntı, Geleceğe Dönüş sinemasıyla akıllarda yer edinen DMC-12’nin martı kanat kapılarının görüntüdeki araçta da kullanılması oldu.

“Gelecek asla vaat edilmedi. Bugün tekrar hayal edin.” sözleriyle paylaşılan tweette ikonik kapı dizaynının haricinde bir de aracın elektrikli olacağı bilgisi yer alıyor.

Hyundai, arabalarında konut aletleri çipleri kullanacak

6 sa. evvel eklendi

DMC, gelecekte yaklaşan araçla alakalı detayları içeren e-postalar almak isteyen şahısların kaydolmasını istiyor. Şirket bu yıl içerisinde yaklaşan elektrikli DeLorean‘a dair daha fazla bilgi sunacak.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Araba Teknolojileri Haberleri
  • DeLorean Motor Company, yeni bir elektrikli DeLorean geliştiriyor

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.