Getir, iş ve çalışan arayanları bir ortaya getiriyor: Getirİş

Süratli teslimat uygulaması Getir’e artık de iş ilanı özelliği geldi. Getir uygulaması içerisine eklenen Getirİş isimdeki yeni platformda iş arayanlar ve patronlar bir ortaya geliyor. Harita üzerinden yakınınızdaki işleri ve yakınınızdaki iş arayanları görebiliyorsunuz.

Fiyatsız olarak kullanılıyor

Çalışan arayan işletmeler, garsondan kuryeye, ön muhasebe elemanından satış temsilcisine istedikleri duruma ilişkin çalışma bilgilerini girerek fiyatsız ilan verebiliyor. İş arayanlar bireyler de deneyimlerini, daha evvelki çalıştıkları yerleri ve kendileri hakkında bilgileri profillerine ekleyerek fiyatsız olarak patronlara ulaşabiliyor. Tam vakitli işlerin yanı sıra özel ders, paklık, boya üzere kısa vadeli işlere de yer veriliyor.

Getir 11,6 milyar dolar değerlemeyle decacorn unvanını elde etti

1 ay evvel eklendi

Getirİş’te çalışan ve iş arayanlar e-posta yahut telefon numaralarını paylaşmaksızın, uygulama üzerinden fiyatsız bir halde mesajlaşarak ve manzaralı görüşme ile irtibat kurabiliyor. Müracaat sürecinde taraflar onayladığı taktirde açılan konuşma penceresi ise inançlı bir görüşme sürecine imkan sağlıyor. Lakin uygulamada adresler konusunda bir güvenlik zafiyeti bulunuyor. Herkes, etrafında iş arayan bireylerin adreslerini kapı numarasına kadar görebiliyor. Bu durum güvenlik açısından sorun yaratabilir.

Getirİş’ten Sorumlu Yönetici İrem Namlısoy mevzuyla ilgili olarak, “İş ve çalışan arayanları inançlı bir ortamda bir ortaya getiren Getirİş hizmetimizi sunmaktan memnunuz. Hemeniş’in çoğunluk payını satın alarak yeni bir hizmet alanına girmiş olduk. ‘Yakındaki iş, Getirİş’ sloganı ile yola çıktığımız hizmetimizde, iş arayanlar yakın etraflarından iş buldukları takdirde vakit kaybetmeden, tek vesaitle ya da yürüyerek işlerine gidebilecek. Çalışan arayanlar ise yakın etraflarından, tahminen de tanıdıkları beşerlerle inançla çalışabilecek. Böylelikle gerek iş ve çalışan arayanların kişisel refahına takviye olacak gerekse toplumsal manada bir yarar sağlayacağız” dedi.

Getir, 2019 yılından beri faaliyet gösteren yerli teşebbüs Hemeniş’in çoğunluk payını satın alarak Getirİş markasını yaratmıştı. Getirİş’e Getir taşınabilir uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Uygulamada market hizmetlerine ek olarak GetirYemek, GetirÇarşı, GetirBitaksi ve GetirSu özellikleri de bulunuyor.

getir: groceries in minutes Shopping Fiyatsız 134,6 MB

getir getir Alışveriş Fiyatsız 47M

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Getirİş nedir?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.