Gigabyte’den Android işletim sistemli monitör

Apple’ın Studio Display monitöründe iPhone 11 donanımı kullandığının ortaya çıkmasının akabinde Gigabyte markası da oyunculara yönelik olarak içerisinde Android işletim sistemi olan bir monitör geliştirdi. 

Gigabyte S55U oyuncu monitörü neler sunuyor?

Gigabyte S55U oyuncu monitörü içerisinde bilinmeyen bir Android sürümü barındırıyor. Bunun Android TV türevi bir sistem olduğu varsayım edilirken Chromecast ve Google Play dayanağı olması olası. Yani akıllı televizyon ve monitör karışımı bir aygıt olduğu anlaşılıyor. Apple Studio Display ve Samsung Monitor M serileri de akıllı özelliklerle harici bir kaynak olmadan verimlilik sunmayı amaçlıyor. 

AYA NEO AIR geliyor: İşte ayrıntılar

1 gün evvel eklendi

54.6 inçlik Quantum Dot VA panel kullanan monitör 132 bölgeye konumlanan LED dizileri ile 1500 nit pik parlaklık düzeyine ulaşabiliyor. sRGB gamının yüzde 140’ını sunan ekran 120Hz tazeleme suratı ve 2ms asgarî reaksiyon müddetine sahip. 

FreeSync Premium ve değişken odak teknolojisi gecikmeleri en aza indirerek daha keskin imajlar ortaya çıkarıyor. İki adet HDMI 2.1 portu, iki adet HDMI 2.0 portu, USB portları, Bluetooth, WiFi, Toslink kontağı ve Ethernet girişi halinde irtibatlar mevcut. 

Yazılım tarafında nişangah dengeleyici, siyah optimizasyonu, özelleştirilebilir kısayollar, zamanlayıcılar ve ekran üzeri nişangâh işareti üzere ayrıntılara yer verilmiş. Gigabyte S55U oyuncu monitörü için şimdi bir fiyat mevcut değil. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • Gigabyte S55U oyuncu monitörü tanıtıldı: İşte özellikleri

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.