GM, yeni uygulamasıyla yolları daha inançlı hale getirmeye odaklanıyor

General Motors(GM), ulaşım ve planlama kurumlarının yol güvenliği gayelerine ulaşmasına yardımcı olmak için INRIX ile işbirliği yapacak. İki şirket, yetkililere çarpışma, araç ve ‘savunmasız yol kullanıcıları’ (yayalar ve yol çalışanları gibi) bilgilerini kullanarak kritik bilgiler sağlayan bulut tabanlı bir uygulama olan Safety View için birlikte çalışacak.

Audi ve Porsche, Formula 1’e katılacak

2 gün evvel eklendi

Yol kazalarının ve ölümlerinin önüne geçilmeye çalışılacak

Birçok kurumun hedeflediği sıfır yol vefatları yahut önemli yaralanmaların amaçlandığı Gaye Sıfır aksiyon planı için Safety View, görsel tahlil araçları sunacak. Ayrıyeten uygulama, riski artıran ögeleri da yetkililer için sağlayacak.

GM Strateji ve İnovasyondan Sorumlu Kıdemli Lider Yardımcısı Alan Wexler: “Geçen yıl, inançlı yolları ve toplulukları desteklemeye yardımcı olacak içgörüler oluşturmak için data analitiğini kullanan inovasyon grubumuzdan doğan teknoloji platformu GM Future Roads‘un önizlemesini yaptık. INRIX ile yaptığımız çalışma, proaktif olarak dijital güvenlik tahlilleri oluşturmaya çalışırken GM Future Roads platformunun birinci eseridir. Son teknoloji bir mobilite analitiği eseri sunarak, kamu kurumlarının toplulukları için şuurlu güvenlik kararları almalarına yardımcı oluyoruz.” tabirlerinde bulundu.

GM ve INRIX, yeni ortak çalışmalarıyla kamu kurumlarının artan trafik kazalarını ele almasına ve Maksat Sıfır planlarına ulaşmasına yardımcı olacak.

  • Anasayfa
  • Hayat
  • Araba Teknolojileri Haberleri
  • GM’nin yeni uygulamasıyla yollar daha inançlı olabilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.