Godzilla ve King Kong, Call of Duty Warzone’a geliyor


Battle royale cinsinin en tanınan oyunlarından olan Call of Duty Warzone, son vakitlerde Fortnite üslubu etkinliklere daha çok kıymet veriyor. Bu doğrultuda Warzone, Dönem 3 ile iki meşhur canavarı Caldera Adası’na getiriyor.

Godzilla vs Kong

Call of Duty Warzone, 3.sezon içerisinde Operation Monarch ile Kong ve Godzilla’yı oyuna dahil edecek. Operation Monarch dahilinde sonlu vadeli yeni bir oyun modu bulunacak, oyun modu hakkında pek ayrıntı olmasa da iki canavar da bu modda bulunacak ve modun operasyonu da Godzilla ve Kong hakkında olacak. Operation Monarch, 3.Sezon’un başlangıcından 2 hafta sonra 11 Mayıs’ta başlayacak.

Görünüşe nazaran Operation Monarch, 3.sezonun başlangıcından 2 hafta sonra gelse de bu süreçte Kong ve Godzilla hakında birçok bilgi ve ipucu Caldera adasında bulunacak. Ayrıyeten Operation Monarch ile Godzilla ve Kong temalı karakter skinleri satışa sunulacak. Bu kozmetik eserlerdeki operatörlerin Godzilla ve Kong temalı maske takacağı biliniyor. Calera adasında geçecek Godzilla vs Kong’un fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Godzilla ve Kong, Call of Duty Warzone’a geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.