Google, Android uygulamasında daha koyu bir karanlık modu test ediyor

Google, Android uygulamasında yeni bir karanlık mod seçeneğini test ediyor. Uygulamada şu an için bir karanlık mod seçeneği sunuluyor fakat test edilen tema daha koyu tonlara sahip. Bu özellik, Şubat ayının sonlarında Google’ın masaüstünde test ettiği yeni karanlık temayla misal görünse de tam olarak tıpkı değil.

Google’dan farklı karanlık mod seçenekleri

Android uygulamasında koyu gri karanlık temaya sahip olan Google, daha koyu tonlarda bir temayı test ediyor. Geçtiğimiz ay ise teknoloji devinin masaüstünde büsbütün siyah bir tema test ettiği görülmüştü. Mobilde test edilen yeni karanlık mod ise mevcut sunulan temaya nazaran daha koyu olmakla birlikte masaüstünde test edilen temaya nazaran daha açık bir tona sahip.

Twitch, sıklıkla yanlış bilgi paylaşan yayıncıları yasaklayacak

14 sa. evvel eklendi

Google’ın Android uygulamasında test ettiği daha koyu tonlara sahip karanlık tema uygulamanın beta kanalında sürüm 13.8 ile kullanılabiliyor. Teknoloji devi, gelecekte tek karanlık tema yerine kullanıcılara seçebilecekleri farklı karanlık temalar sunabilir.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Tarayıcılar Haberleri
  • Google, Android uygulamasında yeni bir karanlık modu test ediyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.