Google Dokümanlar, proje idaresini kolaylaştırmak için yeni tablo araçları sunuyor

Google, Dokümanlar için geçtiğimiz yıl Mayıs ayında duyurduğu akıllı tuval özelliğinin bir modülü olarak yeni açılır liste ve tablo araçlarını duyurdu. Şirket, yeni özelliklerin insanların üretkenlik uygulamalarında işbirliği yapmasını kolaylaştıracağını söylüyor.

Google Dokümanlar’ın yeni özellikleri

Varsayılan olarak sunulan Proje Durumu ve İnceleme Durumu haricinde, kullanıcılar, gereksinimlerine uygun olarak özel seçenekler ve renklerle açılır çipler oluşturabilecek. Bunlar, evrakın durumunu yahut dokümanda özetlenen muhakkak bahisleri kolay kolay belirtmeye yarıyor.

Varsayılan seçeneklerden Proje Durumu, “Başlamadı”, “Engellendi”, “Devam Ediyor” ve “Tamamlandı” seçimlerini içerirken bir öteki seçenek olan İnceleme Durumu, “Başlamadı”, “Devam Ediyor”, “İnceleniyor” ve “Onaylandı” seçimlerini içeriyor.

Google Dokümanlar kullanıcıları ayrıyeten İçerik izleyiciyi başlat, Proje varlığı, İzleyiciyi incele ve Eser yol haritası üzere yaygın iş akışlarını kriterleri süratlice eklemeye imkan tanıyan tablo şablonlarını kullanabilecek.

Facebook, podcast hizmetini kapatıyor

1 gün evvel eklendi

Yeni özellikler hakkında: “Google Dokümanlar’da son derece özelleştirilmiş ve organize dokümanlar oluşturmanıza yardımcı olarak, ortak çalışmayı ve projenizi ileriye taşımayı kolaylaştıracağını umuyoruz.” sözlerinde bulunan şirket, Google Dokümanlar‘ın yeni özelliklerinin bu ay içerisinde kullanıcılara kademeli olarak sunulacağını belirtti.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Google Dokümanlar, yeni tablo araçları sunuyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.