Google Duo, Meet’in kimi özelliklerini alabilir

Google‘ın imajlı sohbet uygulaması Duo, çok sık yeni özellik almıyor lakin ortaya çıkan bilgiler Google Duo‘nun Meet’teki birkaç özelliğe kavuşacağını gösteriyor. Kısa bir mühlet evvel Play Store’da 5 milyar indirmeyi aşan uygulama, orta odalara sahip olacak.

Google Duo’ya orta odalar geliyor

XDA Developers, Google Duo’nun son güncellemesinden yola çıkarak uygulamaya gelmesi olası olan birkaç özelliği açığa çıkardı. Yeni bilgiler Duo’nun, Meet’ten alışık olunan bir orta odalar özelliğiyle güncelleneceğini gösteriyor. Orta odalar, bilhassa kalabalık imaj sohbetlerde moderatörlerin iştirakçileri belli mevzulara nazaran daha küçük kümelere bölmesine imkan tanıyacak.

Pixel 6’nın Sihirli Silgi özelliği, Fotoğraflar’ı kilitliyor

2 gün evvel eklendi

Orta odalarla birlikte Google Duo’da canlı akış takviyesi ve toplantıları kaydetme özellikleri de sunulacak. Kaydetme özelliği etkinken “Bu toplantı yayınlanıyor ve kaydediliyor” yazılı bir bildiri toplantı sırasında gösterilecek.

Google Duo Google LLC Haberleşme Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Google Duo, Meet’in kimi özelliklerini alabilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.