Google Pixel 7 Pro’nun tasarımı ortaya çıktı

Taşınabilir aygıtlar ile ilgili yaptığı sızıntılarıyla tanıdığımız Steve Hemmerstoffer (OnLeaks), Google Pixel 7 Pro‘nun render görsellerini yayınladı. Görsellerdeki dizayna nazaran Google Pixel 7 Pro, Pixel 6 Pro’yu anımsatabilir.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya dair birinci detaylar ortaya çıktı

4 gün evvel eklendi

Google Pixel 7 Pro’nun olası tasarımı

Google Pixel 7 Pro’nun nasıl olacağına dair birinci izlenimleri OnLeaks’in Twitter’da paylaştığı görseller oluşturuyor. Aygıtın 163 x 76,6 x 8,7 mm boyutlarında olması bekleniyor. Yani Pixel 6 Pro’ya kıyasla daha geniş ve biraz daha kısa bir dizayna sahip olabilir.

Fotoğraflarda Pixel 7 Pro’nun gerisindeki üç kamera garip bir formda büyük görünüyor. Art kameralar geniş açılı kamera, periskop telefoto kamera ve ultra geniş açılı kameradan oluşabilir. Ayrıyeten Pixel 6 aygıtlarının üstünde bulunan mmWave antenini barındıran şeridin Pixel 7 Pro’da aygıtın yan tarafında olabileceği de mümkün ihtimaller ortasında.

Aygıtın ön tarafında görünen OLED ekranının üst kısmında bir selfie kamerası bulunuyor. Pixel 6 Pro’daki üzere kavisli bir kenar dizaynına sahip olan Pixel 7 Pro’nun sol tarafında sim kart yuvası görünürken sağ tarafında ise ses tuşları ve güç tuşu görünüyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Google Pixel 7 Pro’nun tasarımı ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.