Google Pixel Watch ve Pixel 6a için geri sayım başladı

Google uygun fiyatlı Pixel A serisi akıllı telefonlarını ekseriyetle yaz sonuna hakikat duyurur. Lakin görünüşe bakılırsa şirket 2022’de biraz farklı bir yol izleyecek. Google Pixel 6a ve markanın birinci akıllı saati Pixel Watch hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Apple Watch Series 3 emekli oluyor, üç yeni model yolda

2 gün evvel eklendi

ABD’li bir operatörün envanter sistemine kaydedilen aygıtların yakında resmiyet kazanacağı bildiriliyor. Bluejay kod isimli Google Pixel 6a için 128 GB depolama alanı bilgisi var. Akıllı telefonun beyaz, siyah ve yeşil olmak üzere üç renk seçeneği ile geleceği söyleniyor.

Pixel Watch ayrıntıları

Pixel Watch ise Rohan kod ismi altında listelendi. Akıllı saat 32 GB depolama alanıyla gelecek. Ayrıyeten hücresel ilişkiyi desteklemesi bekleniyor. Bu aygıt için de siyah, gri ve gold renk seçenekleri mevcut. Ayrıyeten konuşulanlar ortasında Samsung Exynos işlemci de var.

Daha evvel internete sızdırılan imajlar akıllı saatin tek fizikî denetim tuşu ve yuvarlak çerçevesiz bir ekranlar geleceğine işaret etmişti. Google Pixel 6a ve Pixel Watch’un Mayıs ayında düzenlenecek Google I/O 2022 konferansında duyurulması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Google Pixel Watch ve Pixel 6a için geri sayım başladı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.