Google Pixel Watch’un final tasarımı ortaya çıktı

Google, akıllı telefon pazarında uzun yıllardır bulunsa da akıllı saat pazarı için rastgele bir aygıt geliştirmemişti. Fakat Google, bunu değiştirecek. Google ve Samsung’un güçleriyle geliştirilen yeni Wear OS ile çalışması beklenen Pixel Watch’tan yeni imajlar geldi.

Epeyce sade bir tasarım

Taşınabilir dünyada sızıntıları ile bilinen Evan Blass, 91Mobiles’te Pixel Watch’un yeni görselini paylaştı. Aygıt, epeyce sade bir tasarım sunuyor lakin görünüşe nazaran Google, ekran eğriliğini geriye kadar uzatmak için hayli gayret harcamış. Aygıt ekranın sağ tarafında ise crowna yer verilmiş. Saat yüzleri ise hem Google Pixel hem de Fitbit izlerini taşıyor. Tarih, adım sayısı, bildirimler, kalp atışı, yakılan kalori üzere standart bilgiler, saat yüzlerine dağılmış durumda.

Google’ın yeni Wear OS ile çalışacak olan Pixel Watch’un Google Geliştirici Konferans’ında tanıtılması planlanıyor. Bu vakte kadar yeni Wear OS ile gelen tek aygıt Samsung Galaxy Watch 4 serisi olmuştu, bakalım Pixel Watch’un çıkışı Android tarafında akıllı saat pazarını nasıl etkileyecek.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Pixel Watch’un final tasarımı ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.