Google, Türkiye’deki oyun ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyor

Oyun kesimi son yıllarda önemli bir halde büyümeye devam ediyor. Bilhassa ülkemizde de taşınabilir oyun dalı yeniden önemli bir formda büyüyor. Geçtiğimiz saatlerde de Google Türkiye‘den bu mevzuda hoş bir haber geldi.

Deconstructor of Fun Türkiye’de Aktiflik Düzenleyecek

Girişimciliğin yükselen yıldızı taşınabilir oyun dalında gerek tüketicilerin oyunlara yönelik ilgisi gerekse son birkaç yıl içerisinde oyun ekosisteminin kazandığı süratli ivme ile Türkiye, bu alanda potansiyeli açısından dikkat cazibeli ülkelerden biri pozisyonuna geldi. Google Türkiye de bölümün değerli oyuncularıyla yürüttüğü iş birlikleriyle ve oyun ekosisteminin büyümesi için sunduğu eserleriyle katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu alanda start-up’lara dayanak olarak yeni projelerin gelişmesine dayanak olan Google, artık de Türkiye’de bir birinci olacak aktiflik için geri sayım yapıyor.

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu erişime açıldı

18 sa. evvel eklendi

Oyun ekosisteminin itibarlı isimlerinden Deconstructor of Fun, birinci defa Google Türkiye iş birliğiyle Türkiye’de bir aktiflik gerçekleştiriyor. 31 Mart Perşembe günü Güçlü Skylounge’da gerçekleşecek İstanbul Taşınabilir Oyun Aktifliği; oyun ekosistemi iktisadından blokzincir oyunlarına, 2022 beklentilerinden oyun lansmanlarına kadar pek çok alanı mercek altına alacak. Hem online hem de fizikî olarak gerçekleştirilecek İstanbul Taşınabilir Oyun Etkinliği’ne fiyatsız olarak kayıt yaptırılabiliyor. Fizikî iştirak için sonlu sayıda koltuğa sahip olacak aktifliği YouTube üzerinden Google Türkiye ve Deconstructor of Fun kanallarından izlemek de mümkün. Aktiflikte; Deconstructor of Fun Kurucusu Michail Katkoff, Google Türkiye Oyun, Uygulama & Teşebbüsler Bölüm Yöneticisi Sencer Kutluğ ve oyun ekosisteminin değerli isimleri konuşmacı olarak yer alacak. Aktiflik ve konuşmacılar ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.deconstructoroffun.com/istanbul web sitesinden ulaşabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Deconstructor of Fun, Google iş birliğiyle birinci kere Türkiye’de

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.