Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Notepad’in ekran özellikleri sızdırıldı

Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Notepad hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde depolama ve fiyatı hakkında kimi bilgiler sızdırılmıştı. Bu sefer ise DSCC’den Ross Young, Twitter’da yaptığı paylaşımda telefonun ekran özelliklerinden bahsetti.

Google’ın katlanabilir Pixel modeli fiyatı ile şaşırtabilir

1 ay evvel eklendi

Google Pixel Notepad beklenenden daha küçük bir ekrana sahip olabilir

Ekim ayı civarında piyasaya sürülmesi iddia edilen Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Notepad’in daha evvelki sızıntı bilgilere göre Pixel 6’da kullanılan Tensor işlemciye, 12 GB’a ulaşan bellek kapasitesine, Sony IMX363 kamera sensörüne, 512 GB depolama alanına ve 1400 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Yakın bir vakitte Ross Young tarafından yapılan Twitter paylaşımı, telefonun ekran özellikleri hakkında bizlere ön bilgi veriyor. Ross Young, yaptığı paylaşımda Google Pixel Notepad‘in, Galaxy Z Fold 4’ün beklenen 6.19 inç ekranına göre daha geniş ve daha kısa olan 5.8 inçlik bir dış ekranla geleceğini söyledi. Evvelki sızıntılar iki katlanabilir modelin benzeri boyutta bir katlanır ekrana sahip olduğunu söylesede artık Pixel Notepad’in, Galaxy Fold’dan daha geniş ve daha kısa bir en-boy oranına sahip olması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Katlanabilir Google Pixel Notepad’in ekran özellikleri sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.