Google’ın üst düzey kablosuz kulaklığı tanıtıldı: İşte karşınızda Google Pixel Buds Pro

Google, I/O Geliştirici Konferası’nda Pixel 6a, Pixel 7, Pixel Watch ve Pixel tablet ile Pixel hayranlarını önemli manada heyecanlandırdı. Aktiflikte, uzun vakittir beklenen üst düzey kablosuz kulaklık da sonunda tanıtıldı.

Google Pixel 6a tanıtıldı

4 sa. evvel eklendi

Pixel Buds Pro, 11 saate kadar batarya ömrü sunuyor

Google, kablosuz kulaklık pazarında bir müddettir var olsa da Pixel Buds serisi önemli manada eleştiriliyordu. Geçtiğimiz aylarda Pixel Buds A series ile beğeni kazanan Google, artık de Pixel Buds Pro’yu duyurdu. Pixel Buds Pro, AirPods Pro ve Galaxy Buds Pro ile rekabet edecek cinsten. Google’ın Süratli Eşleşme ve Google Assistant özellikleri ile donatılan Buds Pro, Google’ın birinci etkin gürültü engelleme özellikli kulaklığı oluyor. Pixel Buds Pro, Google’ın özel tasarlanmış ses çipi ile geliyor. Google, aygıtın mikrofon performansına ise epeyce güveniyor. Buds Pro, standart halinde 11 saat, etkin gürültü engelleme etkinken ise 7 saat kullanım sunuyor.

Pixel Buds Pro, multipoint eşleşme ile temaslı aygıtlar ortasında süratli ve kolay geçişe de imkân sağlıyor. Google, Buds Pro’ya güncelleme ile uzaysal ses tecrübesini de getireceğini belirtti. 4 farklı renk seçeneği ile gelecek Pixel Buds Pro, 21 Temmuz’da 199 dolara ön siparişe açılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Android Haberleri
  • Google Pixel Buds Pro tanıtıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.