GoPro, 54 gram yükündeki Hero10 Black Bones’u tanıttı

GoPro, FPV drone üzerine monte edilebilecek, epey hafif bir kamera tanıttı. Hero10 Black Bones, sırf 54 gram olmasıyla dikkat çekiyor. Yepyeni Hero10 Black’e nazaran boyutları da küçültülmüş olmasına karşın kamera, birebir imaj sensörü ve GP2 işlemci ile donatıldı.

Yerleşik ekran ve pil bulunmuyor

GoPro’nun şimdiye kadarki en hafif kamerası Hero10 Black Bones, 60 fps’de 5,3K görüntü, 120 fps’de 4K görüntü ve 240 fps’de 2,7K görüntü kaydedebilen GP2 işlemci tarafından destekleniyor ve 1/2.3 inç manzara sensörüne sahip. Kamera ayrıyeten 19.6 megapiksel fotoğraf çekebiliyor.

 Kamera içi HyperSmooth 4.0 gelişmiş imaj sabitleme teknolojisi sunuyor ve masaüstü uygulaması Player + ReelSteady ile daha fazla stabilizasyon sağlanıyor.

DuckDuckGo’nun zımnilik odaklı tarayıcısı macOS için yayınlandı

23 sa. evvel eklendi

GoPro Hero10 Black Bones, pil ve ekran bulundurmuyor. Kamera, drone’nun pilinden güç alıyor. İki yerleşik düğme, GoPro’nun Quick uygulaması, bir GoPro kablosuz uzaktan kumandası yahut drone’nun uzaktan kumandası aracılığıyla denetim edilebilen Hero10 Black Bones, 400 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Görüntü Kameralar Haberleri
  • GoPro, 54 gram yükündeki Hero10 Black Bones’u tanıttı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.