Gotham Knights’ın çıkış tarihi belirli oldu

Batman’in vefatının akabinde Gotham kentini anlatacak olan Gotham Knights, 2020 yılının ağustos ayında duyurulmuştu. Yepyeni çıkış tarihi 2021 olan oyun, 2022 yılına ertelenmişti fakat net bir çıkış tarihi yoktu. Lakin oyunun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Gotham Knights, 2022 yılının son aylarında oyuncularla buluşacak.

Batman ailesi olmaya hazır olun

Warner Bros. Games Montreal tarafından geliştirilen Gotham Knights, Batman’in mevti sonrası Batman’in yardımcılarının Gotham’ı kurtarmasını anlatacak. Nightwing, Red Hood, Batgirl ve Robin olabileceğimiz oyun açık dünya co-op tecrübesi sunacak. Batman ailesinin sevilen üyelerini barındıracak oyun, her karakter için farklı bir oynanış tecrübesi sunacak.

Gotham Knights, önümüzdeki yıllarda çıkacak olan DC oyunlarından yalnızca biri. Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady’nin geliştirdiği Suicide Squad ve Monolith Productions’ın geliştirdiği Wonder Woman da önümüzdeki yıllarda çıkış yapacak. Bakalım DC, oyun dünyasında yine ivme kazanabilecek mi. Gotham Knights, 25 Ekim 2022’de PC, PS4, PS5, Xbox Series X | S ve Xbox One için çıkış yapacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Gotham Knights bu yıl geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.