GTA 6’nın devasa haritası ile oyun 500 saat sürebilir

Rockstar Games tarafından geliştirlen GTA (Grand Theft Auto) oyun serisi, uzun vakittir birçok oyuncunun birinci tercihleri ortasında bulunuyor. Ancak birçok oyuncu serinin yeni oyunu GTA 6′nın ne vakit çıkacağını merak ediyor. Rockstar Games, geçen ay yaptığı açıklamada GTA 6 için geliştirmelerinin devam ettiğini söyledi. GTA 6’nın 2014 yılından beri devam eden geliştirmelerinin bu kadar uzun sürmesinin sebebiyse çok kapsamlı bir oyun olacak olmasından kaynaklanıyor.  

GTA V’in yeni jenerasyon sürümündeki yenilikler ayrıntılandırıldı

1 gün evvel eklendi

Take-Two yakın vakitte GTA 6’nın devasa büyüklükteki haritasının patentini aldı. Birçok kıtaya sahip olması beklenen oyunun bu kadar büyük bir haritayla gelmesi ise  oyunu çalıştırılacak cihazların, belirli donanımlara sahip olmasını gerektirebilir.

GTA VI, 2024 yılında piyasaya sürülebilir

Take-Two’nun oyunun haritasının patentini almasının akabinde oyun analisti Michael PachterGTA 6‘nın seride bulunan önceki tüm oyunlardan daha fazla pozisyon sunacağını söyledi. Birçok kıtaya sahip olması beklenen oyunun haritasının 500 saat sürecek kadar büyük olabileceğini de kelamlarına ekledi. Ayrıyeten harita patentinin alınmasının ardından çıkan söylentilere nazaran oyun, 2024 yılında piyasaya sürülebilir.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • GTA 6’nın haritası hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.