GTA 6’nın imalcisi Take-Two’nun raporuna nazaran oyun 2024’te çıkacak

Take-Two Interactive, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu’na şirketin mali kayıtlarını sundu. Datalar, GTA 6‘nın 2024 yahut 2025‘te piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

Taşınabilir bulmaca oyunu Monument Valley bu yıl PC’ye geliyor

1 gün evvel eklendi

GTA 6 ne vakit çıkacak?

Dokümanlarda Take-Two, şirketin önümüzdeki birkaç yıl için beklenen gelirleriyle ilgili dataları yayınladı. 2024–2025 segmenti farklı görünüyor. Grafikte de gördüğünüz üzere şirket 2025’te gelirini neredeyse bir buçuk milyar dolar artırmayı bekliyor. Analistler, gelirde bu kadar keskin bir artış sağlayabilecek tek bir oyun olduğundan eminler ve o da GTA 6.

Analistlerin ve sızıntı kaynaklarının 2024‘ü GTA 6 için beklenen çıkış yılı olarak isimlendirmelerinin birinci sefer olmadığını belirtelim. Buna paralel olarak ortaya çıkan Take-Two raporu, teorileri ve varsayımları dolaylı olarak doğruluyor diyebiliriz. GTA 6’nın çağdaş Vice City‘de geçeceği ve oyunculara bir sefer daha, birkaç karakterle oynama fırsatı verileceği bildiriliyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Take-Two’nun raporuna nazaran GTA 6 2024’te çıkacak

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.