GTA V satışları durmak bilmiyor: 160 milyon adeti geçti

Geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı Grand Theft Auto serisi elbet oyun dünyasının en tanınan serilerinden birisi. Geçtiğimiz saatlerde de bunu tekrar tekrar kanıtlayan birtakım istatistikler paylaşıldı.

GTA V 160 Milyondan Fazla Sattı

Rockstar Games’in üst kuruluşu olan Take-Two Interactive’in 2021 yılının son çeyreği için açıkladığı istatistiklere göre Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition toplamda 10 milyon adet satış durumda. GTA V ise son çeyrekte tekrar 5 milyon adet satarak toplam satış ölçüsü 160 milyonu geçti.

Dying Light 2’ye ilgi büyük

1 gün evvel eklendi

Tüm GTA serisi ise son dataların akabinde 370 milyon adetten fazla satmış oluyor. Bilhassa GTA V’in yakaladığı muvaffakiyet sahiden inanılmaz ki önümüzdeki ay GTA V’in yeni jenerasyon versiyonunun çıkmasının akabinde da bu satışlar önemli bir oranda tekrar artacaktır. GTA 6 çıkana kadar GTA V’in 200 milyon satışı geçme ihtimali de bulunuyor ki bu da oyun dünyası için hakikaten büyük bir sayı.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • GTA V satışları durmak bilmiyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.