GTA V’in yeni kuşak sürümündeki yenilikler ayrıntılandırıldı

Dünyanın en tanınan oyunlarından birisi olan GTA V, dokuzuncu yılında hala çıkış yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de yeni kuşak konsollara gelecek sürümün ayrıntıları açıklandı.

Üç Farklı Grafik Modu

  • Ayrıntılara baktığımızda üç farklı modun bizleri karşıladığını görüyoruz. Modlardan birincisi Fidelity Modu. Bu mod PS5 ve Xbox Series X’te ışın izleme faalken 4K çözünürlük sunacak. Xbox Series S’te ise upscale edilmiş 4K çözünürlük sunacak. Ayrıyeten 30 FPS sunulacak.
  • İkinci mod ise Performans Modu. Bu modda ise 60 FPS hedeflenecek. PS5 ve Xbox Series X’te upscale edilmiş 4K çözünürlük olacak ve Xbox Series S’te 1080p çözünürlük olacak.
  • Son mod da Performans RT Modu. Bu mod yalnızca PS5 ve Xbox Series X’te bulunacak ve ışın izleme, upscale edilmiş 4K çözünürlük ve 60 FPS olacak.

Elden Ring’in Steam satışları 10 milyonu geçti

1 gün evvel eklendi

Yeni kuşak sürümler hızlı yükleme müddetleri, artan nüfus ve trafik çeşitliliği, artan bitki örtüsü yoğunluğu, düzgünleştirilmiş aydınlatma kalitesi, su yansımaları ve genel iyileştirmeler sunacak. Ayrıyeten PS5 sahipleri DualSense’in özelliklerini de bu oyunda deneyimleyebilecek.

GTA V’in yeni kuşak sürümü bağımsız Online sürümü ile birlikte 15 Mart’ta çıkış yapacak. PS Plus aboneleri ise 3 ay boyunca fiyatsız olarak bu Online sürüme ulaşabilecek.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • GTA V’in yeni kuşak sürümündeki yenilikler ayrıntılandırıldı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.