Harika Bowl’a Coinbase ve FTX damga vurdu

Bilindiği üzere birçok kripto para borsası Harika Bowl’da yerini aldı. Harika Bowl’un Cincinnati Bengals ve Los Angeles Rams ortasındaki müsabakası sırasında en büyük iki kripto para borsasının da bir uğraşı kelam konusuydu. FTX ve Coinbase, reklamları ile rekabet halinde olan iki kripto borsasıydı.

Polestar, Üstün Bowl reklamında Tesla ve Volkswagen’e acımadı

4 sa. evvel eklendi

Coinbase ve FTX Harika Bowl’da Reklamları ile Ön Planda

Kripto para borsası Coinbase’in, Muhteşem Bowl final maçına verdiği bir dakikalık reklam sayesinde sitenin çöktüğü argüman ediliyor. Coinbase’in ekranda zıplayan bir QR koduna sahip bir dakikalık reklamı, izleyicileri büyük bir çekilişe katılmaya davet etti.

Coinbase’in web sitesinde, reklam yayınlandıktan kısa bir müddet sonra meseleler yaşandı ve site çöktü. Yeniden de kampanya epeyce başarılıydı.

Coinbase Pazarlama Müdürü Kate Touch bahis ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Coinbase’de bir milyar insanı kripto iktisatla tanıştırmak üzere bir gayemiz var. Kripto, herkes için erişimle ilgili. Eski kazanma modelleri her şeyi alır. Dehşet ya da ‘FOMO‘ ile değil.”

Son olarak belirtmek gerekirse oyuncu, müellif ve Seinfeld dizisinin yaratıcılarından Larry David de Muhteşem Bowl’da kripto para borsası FTX’i tanıtan yüksek bütçeli bir reklamda oynadı.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Coinbase ve FTX, Muhteşem Bowl reklamları ile ön plana çıktı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.