HarmonyOS 3.0 için tarih muhakkak oldu: Eylül ayında geliyor

Huawei geçtiğimiz yılın Ekim ayında HarmonyOS 3.0 işletim sisteminin geliştirildiğini duyurmuş ve birkaç hafta sonra da birinci geliştirici önizleme sürümünü yayınlanmıştı. Fakat o vakitten bu yana şirket tarafından rastgele bir ek bilgi sağlanmadı.

E-devlet hacklendi savı

16 sa. evvel eklendi

Changan Digital King isimli Weibo kullanıcısı Huawei’nin üçüncü büyük Harmony OS sürümü ile ilgili planlarını deşifre etti. King’e nazaran Harmony OS 3.0’ın kararlı sürümü önümüzdeki Eylül ayında yayınlancak. Beta sürümünün ise Mayıs ayında çıkacağı söyleniyor.

Arayüzü ve performansı geliştirecek

Yeni sürüm kullanıcı arayüzünü güzelleştirecek ve sistem performansını artıracak. İşletim sisteminin görünümünde kıymetli değişiklikler beklenmiyor. Harmony OS 3.0’a yükseltilecek aygıtları muhtemelen halka açık birinci beta sürüm yayınlandığında öğreneceğiz.

HarmonyOS 3.0 işletim sistemi yüklü halde kutudan çıkacak birinci aygıtların Temmuz ayında piyasaya sürülmesi beklenen Huawei Mate 50 serisi amiral gemileri olacağı söyleniyor. Daha evvelki raporlarda Huawei Mate 50 ve Mate 50 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 1 4G yonga setiyle donatılacağı bildirilmişti.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • HarmonyOS 3.0 için tarih muhakkak oldu: Eylül ayında geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.