Harry Potter hayranlarına müjde: Hogwarts Legacy bu yıl erişime sunulabilir

Tanınan fantastik kitap serisi Harry Potter‘ın yeni oyunu Hogwarts Legacy üzerinde çalışmalar 2020 yılından beri devam ediyor. Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Avalanche Software ve Portkey Games’in yaptığı açık dünya aksiyon oyunu Hogwarts Legacy, yakın bir vakitte erişime sunulabilir.

GTA 6’nın haritası hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

6 gün evvel eklendi

2022‘de erişime sunulması planlanan Hogwarts Legacy, 1800’lü yıllarda Harry Potter kitaplarındaki büyücülük okulu olan Hogwarts’ta kendi cadınızı veya büyücünüzü oluşturabileceğiniz bir açık dünya oyunu olacak.

PlayStation, 17 Mart’ta Hogwarts Legacy odaklı özel bir canlı yayın yapacak

PlayStation, Twitter’da yaptığı bir paylaşımda 17 Mart tarihinde özel bir aktiflik gerçekleştireceğini duyurdu. Bu aktiflik daha çok Hogwarts Legacy odaklı olacak. Hogwarts Legacy’nin, 14 dakikalık PlayStaiton 5’te oynanış videosununda olacağı canlı yayın yaklaşık 20 dakika sürecek.

Canlı yayın, Türkiye’de 18 Mart saat 00.00’da başlayacak. Oynanış görüntüsü gösterildikten sonra oyunun geliştirici takımının oyun hakkındaki görüşlerini belirtmesiyle sona ermesi beklenen aktiflikte, oyunun çıkış tarihi de paylaşılabilir. 

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Hogwarts Legacy’nin bu yıl erişime sunulması planlanıyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.