Hasselblad kameralı Oppo Find X5 serisinin lansman tarihi aşikâr oldu

Oppo, Find X5 serisinden Pro modelinin resmi basın görsellerini yayınladı. Siyah ve beyaz renk opsiyonlarına sahip telefonun ardındaki Hasselblad yazısı ve kamera kısmında bulunan “Powerd By MariSilicon” yazısı dikkat çekmekte. MariSilicon X, Oppo’nun kendi tasarladığı “Son Görüntüleme Teknolojisi” ismini verdiği bir bellek mimarisidir. MariSilicon X‘in, Find X5 Pro’da kullanılmasıyla pil tüketimini minimuma indirerek en uygun gece modundaki görüntüleri çekebilmek amaçlanıyor.

Oppo ve Hasselblad iştiraki

2 gün evvel eklendi

Oppo, Find X5 Pro modeli için ileriye dönük bir dizayna sahip olmasının yanı sıra gibisi olmayan bir kamera performansının olduğundan bahsetmekte. Hasselblad ile yapılan iştirakte da emel kamera performansını iyileştirmekti. Ayrıyeten Oppo, yaptığı açıklamada serinin göz bebeği olan Find X5 Pro’nun, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisi ile geleceğini onayladı.

Find X5 serisi 24 Şubat’ta duyurulacak

Oppo’nun yaptığı açıklamaya nazaran Find X5 serisinin lansmanı, 24 Şubat‘ta Türkiye saatiyle saat 2’de internet sitelerinde canlı yayında paylaşılacak. Lansmanda Find X5 Lite, Find X5 ve Find X5 Pro modellerinin tanıtılması bekleniyor. Find X5 serisi dışında tanıtılacak öbür aygıtın olup olmadığı tarafında resmi bir açıklama şimdi yapılmadı.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Oppo Find X5 serisi ne vakit tanıtılacak?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.