Honor 70 serisinden birinci bilgiler geldi: Kamerası ile şaşırtabilir

Huawei’nin alt markalarından biri olan ve bağımsız bir marka haline gelen Honor, yeni amiral gemisi Honor 70 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Honor 60’ın halefi olması beklenen yeni telefon serisinin birinci kamera ayrıntıları sızdırıldı.

Sony IMX 800’e sahip olabilir

Digital Chat Station tarafından paylaşılanlara nazaran Honor 70 serisinin, şimdi piyasaya sürülmeyen lakin çıktığında bölümdeki en büyük sensör olması beklenen 1/1.1” boyutlarındaki Sony IMX 800 ile geleceği argüman ediliyor. Bununla birlikte 3C sertifika sitelerinde ortaya çıkan ve Honor 70 olduğu düşünülen yeni bir model, serinin 60W süratli şarj, 5G takviyesi, 4.800 mAh batarya kapasitesi ve BOE üretimi PWM yüksek frekanslı karartma takviyesine sahip 6.67 inç boyutlarında 1080P OLED panel ile geleceğine işaret ediyor.

Honor Magic4 serisi Avrupa’ya geliyor

1 hf. evvel eklendi

Honor 70 serisinin standart, Pro ve Pro+ olarak üçe ayrılması beklenirken, birinci modelin Snapdragon 7xx serisi, ikinci ve üçüncü modelin ise sırasıyla MediaTek Dimensity 8100 ve 9000‘den güç alması bekleniyor. Yeni telefonlar için şimdi resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor lakin kamera ve panel özellikleri ile akıllı telefonlar ortasında üst sıralara oynayacağını söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Honor 70 serisinin birinci kamera ayrıntıları sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.