Honor Watch GS3 Avrupa’ya geliyor

Kullanım müddeti ve işlevsellik itibariyle en beğenilen akıllı saatler ortasında yer alan Honor Watch GS serisi üçüncü jenerasyonu ile Avrupa pazarına çıkıyor. Geçtiğimiz aylarda Çin’de satışa sunulan Honor Watch GS3 artık Avrupa’ya geldi.

Honor Watch GS3 özellikleri ve fiyatı

Ülkemizde de birinci iki kuşağını gördüğümüz Honor Watch GS3 modeli 1.43 inçlik AMOLED ekranda 466×466 piksel çözünürlük sunuyor. Paslanmaz çelik kasanın yanında silikon ve deri kayış seçenekleri mevcut.

Honor Earbuds 3 Pro özellikleri ve fiyatı

13 sa. evvel eklendi

Yeni 8 kanallı PPG optik nabız sensörü daha hassas ölçümler yapabilirken kandaki oksijeni de daima ölçüyor. Ayrıyeten uyku takibini de daha hassas bir formda gerçekleştiriyor. Çift frekanslı GNSS alıcısı 5 farklı konumlama sistemine uyumlu.

14 güne kadar kullanım mühleti sunan Honor Watch GS3 akıllı saat modeli konumlama açıkken daha düşük mühletlere imza atıyor. Honor Watch GS3 için 229 Avro fiyat etiketi belirlenmiş. Nappa deri kayış versiyonu ise 249 Avro olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Honor Watch GS3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.