Huawei Band 7’nin Avrupa fiyatı ortaya çıktı

Huawei Band 7 kısa bir mühlet evvel Çin’de piyasaya sürülmüştü. Akıllı bileklik artık de anavatanı dışına çıkmaya hazırlanıyor. Almanya merkezli WinFuture internet sitesi, aygıtın merakla beklenen Avrupa fiyatını açıkladı.

Steve Jobs birinci iPhone’da SIM kart yuvası olmasını istemiyordu

1 gün evvel eklendi

Aktarılan bilgilere nazaran akıllı bileklik Almanya’da 59 euro fiyatla satışa sunulacak. Bu da birçok ülkede benzeri fiyatla çıkış yapacağı manasına geliyor. Aygıtın Çin pazarında 47 dolar karşılığında satıldığını hatırlatalım.

Huawei Band 7 neler sunuyor?

Huawei Band 7’nin önümüzdeki haftalarda Avrupa piyasasına adım atması bekleniyor. Akıllı bileklik evvelki jenerasyonla neredeyse tıpkı dizayna sahip. Aygıtta 368 x 194 piksel çözünürlükte 1.47 inç dikdörtgen AMOLED ekran bulunuyor.

Kalp atış suratını ve kandaki oksijen düzeyini ölçebilen Huawei Band 7 uyku takibi için TruSleep 2.0 teknolojisini kullanıyor. Akıllı bilekliğin başka özelliklerini 96 idman modu, daima açık ekran, 14 güne kadar pil ömrü ve 5 ATM’ye kadar suya dayanıklılık olarak sıralayabiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Huawei Band 7’nin Avrupa fiyatı ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.