Huawei P50 Pro için 5G kılıfı duyuruldu

ABD ambargoları nedeniyle 5G teknolojilerine erişimi kısıtlanan Huawei son amiral gemisi olan Huawei P50 Pro modelini 4G olarak piyasaya sürmüştü. Artık ise 5G özelliği kazandıracak özel bir kılıf piyasaya sürüldü.

Huawei P50 Pro için 5G kılıf

Çin pazarı için geliştirilen 5G Connectivity Case adındaki kılıf eSIM dayanaklı bir 5G modem barındırıyor. İrtibatın denetimi için ise 1.35GHz çift çekirdekli bir işlemciye yer verilmiş. İdare ise telefon tarafından sağlanıyor.

Galaxy Tab S6 Lite 2022 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

3.2mm kalınlığında olan kılıf 52gr yükünde. Böylelikle dikkat cazibeli bir kalınlaşma olmuyor. Kılıf Huawei P50 Pro modeline bağlandığı anda telefondaki modem ve kılıftaki modem tek bir modem üzere davranıyor. Böylelikle tek bir sinyal bağlantısı oluyor.

Kılıf şarj ve data transferini kesmiyor. Bu bakımdan kullanım kolaylığı sunulmuş. Öbür taraftan daima 5G kullanımı Huawei P50 Pro için biraz daha fazla batarya tüketimi manasına geliyor. 5G Connectivity Case kılıfı 120$ fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Huawei P50 Pro modeline 5G takviyesi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.