IKEA, Spotify Tap dayanağına sahip hoparlör lambasını tanıttı: Vappeby

IKEA, Bluetooth hoparlör serisini piyasadaki Spotify Tap özellikli birinci hoparlör olan Vappeby‘yle genişletti. IP65 toz ve su sıçraması direnci sunan hoparlör, iki farklı ışık moduna sahip yerleşik bir LED ampule de sahip.

Nisan ayında satışa sunulacak

Hem lamba hem de hoparlör olarak kullanılabilen Vappeby, 360 ses sunuyor. Fenerden ilham alınarak geliştirilen hoparlörün, tutacağı sayesinde hareket halindeyken de kullanışlı bir eser olduğu belirtiliyor.

Şimdiye kadar sadece kulaklıklarda mevcut olan Spotify Tap, hoparlördeki güç düğmesine basıldığında bağlı aygıt üzerinden Spotify’da kalınan yerden akış tekrar sağlanacak.

IKEA’dan Stjepan Begic: “Vappeby’yi balkonda, bahçede yahut gereksinim duyulan her yerde vazgeçilmez bir yol arkadaşı olarak görüyoruz. Arkadaşlarınız ve ailenizle büyülü günlük anlar yaratırken ses ve ışık el ele masraf. İki farklı ışık modu, uzun pil ömrü ve düzgün dayanıklılık, uygun bir modun belirlenmesine yardımcı olacaktır.” diyor.

NVIDIA’nın DRIVE Map’i gelişmiş otonom sürüşe yardımcı olacak

22 sa. evvel eklendi

USB-C üzerinden şarj olan Vappeby, tek şarjla 12 saate kadar pil ömrü sunacak. Şirket, hoparlörün Nisan ayından itibaren birçok IKEA pazarında mavi ve gri renklerde satışa sunulacağını duyurdu.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Ses Sistemleri Haberleri
  • IKEA, Spotify dayanağına sahip hoparlör lambasını tanıttı: Vappeby

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.