Insta360, değiştirilebilir lensli yeni aksiyon kamerasını tanıttı: Insta360 One RS

Insta360, değiştirilebilir lensli yeni aksiyon kamerasını duyurdu. Insta360 One RS, pil, ana beyin modülü ve lensin yer aldığı üç kesimden oluşuyor. Modüler dizaynıyla aksiyon kamerası, 4K Boost Lens, 360 Lens ve 1-inch Wide Angle Lens ile birlikte geliyor. 5 m’ye kadar su geçirmez yapısıyla kamera, uzun müddetli kayıtlar için ısı dağıtan bir panele sahip.

Daha büyük bir bataryayla geliyor

4K Boost Lens, 4K/60p görüntü ve 48MP hareketsiz manzara çekebiliyor. F2.4 diyafram açıklığına sahip lensin 35 mm muadili 16 mm odak uzaklığı var. 4K Boost Lens’te kullanıcıların gölgelenme olmadan gelişmiş bir dinamik aralığa sahip olmalarını sağlayan Faal HDR ve 48MP manzara sensörünün tam genişliğinden yararlanarak 2,35:1 oranında 6K çekim sunan 6K Geniş Ekran modu sunuluyor.

Ayrıyeten, sürükleyici görüntü için mevcut 5.7K 360 Lens modülü ve Leica ile birlikte tasarlanan ve 1 inçlik bir manzara sensörü ile gelen 5.3K Wide Angle Lens ile birlikte kullanılabiliyor.

Sistemin beyni olan One RS Core, şirketin kamera içi dijital stabilizasyonu olan FlowState‘i bulunduruyor. Core ayrıyeten ek bir mikrofon, %50 daha süratli Wi-Fi, kayıt sırasında 2,7x’e kadar dijital olarak yakınlaştırma için Anında Yakınlaştırma fonksiyonu ve evvelden ayarlanmış çekim modlarına kolay erişim sağlayan bir Süratli menü üzere kimi yükseltmeler de içeriyor.

163 grama kadar yüküyle One RS, USB Tip-C üzerinden şarj edilebilen 1445 mAh batarya sunuyor. Evvelki kuşağına nazaran %21 daha büyük bir pile sahip kamera, 84 dakikaya kadar çekim yapmaya imkan tanıyor.

Panasonic, etkin soğutma sistemli Lumix GH6’yı tanıttı

4 hf. evvel eklendi

Insta360 One RS, 4K Boost Lensli sürümü 300 dolar, 4K Boost Lens ve 360 ??Lens içeren paketi 550 dolar ve  1-inch Wide Angle Lens sürümü de 550 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Görüntü Kameralar Haberleri
  • Insta360 One RS tanıtıldı: İşte teknik özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.