Instagram, ana akışta tam ekran görüntü tecrübesini test ediyor

Instagram, yeni bir özelliği test ediyor. Toplumsal medya platformu, ‘videoyu daha öne ve merkeze getirmek’ için tam ekran görüntüleri muhakkak kullanıcılarla deniyor. Ayrıyeten ana akışta daha fazla önerilen hesaplar gösterilmeye başlanılacak.

Tam ekran tecrübesi

TikTok‘un tam ekran görüntü tecrübesi artık Instagram’da da test ediliyor. Instagram lideri Adam Mosseri, kullanıcılara ‘sürükleyici’ bir görüntüleme tecrübesi kazandıracağını düşündükleri için Ana Sayfa beslemesinde tam ekran fotoğraflar ve görüntüler göstermeyi test etmeye başladıklarını duyurdu.

Facebook, podcast hizmetini kapatıyor

1 gün evvel eklendi

Instagram ayrıyeten ana akışta takip edilmeyen hesaplardan daha fazla teklif göstermeye başlayacak. Platform tarafından kullanıcıların sevdikleri şeylere dayalı olarak göstermeye başlayacakları önerilen hesaplar tecrübesinin kişiselleştirilebileceği ve takip edilen hesaplara ve uygulamanın ne sıklıkla kullanıldığı üzere faktörlerin hesap tekliflerinde dikkate alınacağı belirtildi.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Instagram, ana akışta tam ekran görüntü tecrübesini test ediyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.