Instagram, asgarî günlük vakit hududunu yükseltti

Instagram, kullanıcıların toplumsal medya platformunda geçirdikleri müddetleri görmelerini sağlayan ‘Hareketlerin’ kısımda sessizce bir değişiklik gerçekleştirdi. Kullanıcıların günlük vakit hududu ayarlarındaki alt limitler yükseltildi ve en az 30 dakika olacak biçimde güncellendi.

Güncellemenin ne vakit yapıldığı belgisiz

Platform, 2018 yılında Hareketlerin kısmını kullanıma sunmuştu. Kullanıcılar buradan orta vermek için tek seferde uygulamada kaldıkları süreyi ayarlayabildikleri üzere birebir vakitte günlük vakitler da seçebiliyorlar. Instagram rastgele bir duyuru yapmadan günlük vakitlerde bir güncellemeye gitti ve alt limiti artırdı.

Daha evvel 10 yahut 15 dakika günlük vakit hududu olarak ayarlanabiliyordu. Instagram yeni güncellemeyle bu hududu 30 dakikaya yükseltti. Yeni seçeneklere bakıldığında 30 dakikadan başlayarak 45 dakika, 1 saat, 2 saat ve 3 saat mühletlerle birlikte özelliği kullanmak istemeyenler için Kapat seçeneği de sunuluyor.

Instagram, DM göndermeden kıssaları beğenme özelliği getiriyor

6 gün evvel eklendi

Instagram‘ın bu güncellemeyi ne vakit yaptığı tam olarak bilinmiyor fakat alt limitin yükseltilmesiyle kullanıcıların platformda daha fazla vakit geçirebileceği ve hasebiyle daha uzun reklam görüntülemeleri sağlanabileceği düşünülüyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Instagram, en az günlük vakit sonunu yükseltti

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.