Instagram Hikayelerdeki süratli tepki özelliği WhatsApp’a geliyor

Tanınan toplumsal iletileşme uygulaması WhatsApp, gelecekteki bir güncellemede kullanıcılar için yeni Yansılar özelliğini hazırlarken aynı vakitte kullanıcıların Durum sekmesindeki paylaştığı gönderilere süratli yansılar ekleyerek Instagram Öykülerine benzeyen bir özellik üzerinde çalışıyor.

Facebook, kullanıcı bilgilerinin nereye gittiğini bilmiyor

2 gün evvel eklendi

WhatsApp, Durum sekmesindeki gönderilere süratli reaksiyon özelliği getiriyor

Instagram‘da bir Öyküye reaksiyon verirken kullandığımız özellik sonunda WhatsApp‘a da geliyor. Süratli Reaksiyonlar özelliği sayesinde artık WhatsApp’ta bir durum güncellemesini görüntülerken süratli bir halde emoji gönderebileceksiniz. Ancak WhatsApp şimdilik Kalp Gözlü Gülen Yüz, Sevinçten Gözyaşlı Yüz, Şaşkın Yüz, Ağlayan Yüz, Katlanmış Eller, Alkışlayan Eller, Konfeti Patlaması ve Yüz Puan olmak üzere sekiz farklı emoji ile reaksiyon vermenize imkan sağlayacak. Özellik şimdilik geliştirilme basamağında olsada yakın bir vakitte yayınlanacak bir güncellemeyle tüm kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • WhatsApp Durumlar’daki gönderilere süratli reaksiyon özelliği getiriyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.