Instagram, kronolojik sıralama özelliğini yine kullanıma sunuyor

Instagram CEO’su Adam Mosseri, yaptığı paylaşımda kullanıcıların uzun vakittir beklediği bir özelliğin erişime sunulduğunu söyledi. Tekrar kullanıma sunulan kronolojik sıralamanın geri gelmesi kullanıcıları epey sevindirecek. Her ne kadar eski sürüm, algoritmasından ötürü beklentileri karşılayamamış olsa da Mosseri yaptığı paylaşımda, Instagram algoritmasının değiştiğini söyledi.

WhatsApp, iletilere emojilerle reaksiyon verme özelliği getiriyor

1 gün evvel eklendi

Favoriler ve Takip Edilenler isimli iki farklı seçeneğiyle kronolojik sıralama özelliği geri geldi

Meta’ya ilişkin tanınan toplumsal medya uygulaması Instagram’a, kullanıcıların uzun vakittir beklediği bir özellik geri geliyor. Meta yaptığı açıklamada kronolojik sıralama özelliğinin yine erişime sunulduğunu söyledi. Kronolojik haber akışı özelliği 2 farklı seçenek ile karşımıza çıkıyor: Favoriler ve Takip Edilenler. 

Instagram kullanıcıları, takip ettikleri 50 adede kadar hesabı, Favoriler listesine ekleyebilecek ve daha sonradan değiştirilebilecek. Instagram yaptığı açıklamalara, Favoriler listenize bir kişi eklediğinizde yahut çıkardığınızda o kullanıcıya bildirim gitmeyeceğini ekledi.

Uygulamadaki sol üst köşede bulunan Instagram yazısına tıklayarak bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu özelliği kullanamıyorsanız uygulamayı güncelleyin ve tekrar deneyin.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Instagram, kronolojik sıralama özelliğini yine erişime sunuyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.