Instagram öykülerine karşılık vermeyi sevenlere müjde: Sesli iletiyle cevap verme özelliği geliyor

Meta‘ya ilişkin tanınan toplumsal medya uygulaması Instagram, yeniliklere doymuyor. Her geçen gün yeni bir özelliği test eden Instagram, bu sefer kıssalara karşılık verme seçenekleri üzerinde testler yapıyor. Geçtiğimiz günlerde kıssaları beğenme seçeneğini ekleyen şirketin şimdilerde öykülere sesli ileti ile karşılık vermenizi sağlayacak bir özellik üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Instagram, eser etiketleme özelliğini tüm kullanıcılarına sunacak

23 sa. evvel eklendi

Instagram, hikayelere sesli iletilerle cevap vermenize müsaade verebilir

Tanınan uygulama geliştiricilerinden Alessandro Paluzzi, Twitter’da yaptığı paylaşımda Instagram‘ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Paluzzi’nin yaptığı paylaşım, Instagram’ın öykülere sesli cevap verebilmenizi sağlayacak bir seçenek üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Twitter’da yapılan paylaşımdan görüldüğü üzere yakın vakitte öyküleri beğenme seçeneği koyan Instagram’ın, bu seçeneğinin yanına sesli ileti yoluyla direkt karşılık verebilme seçeneğini de eklemiş görünüyor. Şu an için Instagram bir açıklama yapmadığı için özelliğin hangi etapta olduğu bilinmese de beta kullanıcılarının bu özelliğe erişebildiği iddia edilyor. Ayrıyeten özelliğin yakın bir vakitte tüm kullanıcılar için sunulacağı da çıkan söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Instagram kıssalara sesli iletiyle karşılık verme özelliği geliyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.